Ustka noclegi

dodaj obiekt

Dom Wypoczynkowy
AGA
Kontakt:
Tulipanowa 1
Ustka
tel.: + 48 603 764 969
tel.: + 48 601 344 200
www.aga.ustka.pl
Odległość od morza: 800m
Dom Wypoczynkowy AGA usytuowany jest w pobliżu żywicznego lasku sosnowego z dala od ruchliwych ulic. Okolica jest szczególnie polecana osobom ze schorzeniami górnych dróg oddechowych, ze względu na bliskość sosen i zawartość jodu w powietrzu. Także ludzie zdrowi odpoczną w komfortowych dla organizmu warunkach.
Całoroczny obiekt, położony na ogrodzonym terenie, przygotowany jest do przyjęcia 80-ciu osób. Nasi klienci znajdą tu wygody niezbędne do spokojnego spędzenia czasu wolnego.
Domowy smak potraw, miła obsługa, atrakcyjne ceny oraz przytulne wnętrze sali sprawiają, iż jesteśmy idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.
Oferta firmy to: Andrzejki, wesele, catering, imprezy okolicznościowe i sala weselna.
Oferujemy ponadto: rehabilitacja, wakacje, wypoczynek oraz tanie noclegi. Bankiety i sala weselna Ustka
Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4 osobowymi. Każdy z nich posiada łazienkę, telewizor, sprzęt plażowy. W wyposażeniu pokoi znajduje się również: tapczanik, stolik, krzesła oraz szafa ubraniowa. W większości pokoi jest balkon. W każdej łazience znajduje się kabina prysznicowa, WC, umywalka z lustrem.
Podróżujący własnym transportem mogą zaparkować pojazd na parkingu bezpłatnie.
Na zewnątrz obiektu znajdują się ławki oraz miejsce na grilla i ognisko.
W miejscach ogólnodostępnych- bezprzewodowy dostęp do internetu bezpłatnie. Naszych Gości dowozimy do miasta i plaży własnym transportem (busem) w obie strony gratis.
Organizujemy turnusy rehabilitacyjne z programem rekreacyjno – wypoczynkowym.
Przyjmujemy osoby z następującymi typami schorzeń:
upośledzenie umysłowe, choroba psychiczna, układ oddechowy, układ krążenia, cukrzyca, po mastektomii, ze schorzeniami układu pokarmowego, neurologicznymi, reumatycznymi, osoby starsze z ogólnego stanu zdrowia, z dynsfunkcją narządu ruchu ( z wyłączeniem osób poruszających się na na wózkach), z dysfunkcją narządu wzroku.
Zabiegi terapeutyczne :
leczenie klimatyczne, inhalacje solankowe, gimnastyka ogólno usprawniająca w terenie, ćw. Nordic, masaż limfatyczny, aquawibron, masaż mechaniczny łóżko "CERAGEM", światłolecznictwo, masaż klasyczny, okłady borowinowe.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką